Individuální kurz

Rád/a byste pronikla do tajů fotografie a vašeho fotoaparátu? Víte o množství kurzů, ale žádný vám není šitý na míru? Nabízíme vám individuální kurzy přesně dle požadavku a vámi dosažené úrovně. Vyjdeme vám vstříc jak s obsahem, tak i s časem, kdy kurz právě potřebujete. Dokážeme vám připravit krátký rychlokurz těsně předtím, než odjedete na svoji dovolenou, aby vaše snímky vypadaly co nejlépe. Stejně tak dobře vám můžeme na míru připravit individuální dlouhodobý kurz se vším všudy, co k focení patří.

Komu je kurz určen?

Individuální kurz je určen pro všechny začínající a mírně pokročilé nadšence fotografie, kteří chtějí nebo potřebují individuální přístup lektorů.

Co vás čeká?

Srozumitelně se dozvíte a na vlastním fotoaparátu si vyzkoušíte vše, co k fotografii patří. Kurz může být zaměřen více na technickou část - tedy ovládání fotoaparátu, fotografickou techniku, ateliérové vybavení apod. Nebo může být více směřován k praktickému fotografování. Tedy více se zaměří na správnou kompozici fotografie, na práci se světlem a s modelem. Potřebujete získat další zkušenosti? Nic není nemožné, Rádi se přizpůsobíme vašim potřebám a dohodneme se na individuálním přístupu, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Co na kurz potřebujete?

Vlastní zrcadlovku nebo jiný fotoaparát s možností nastavení základních hodnot jako clona, čas, ISO. Nabité akumulátory a paměťovou kartu.