Fotografování II.

Termíny a ceny

Už nějakou dobu fotografujete, rozumíte nastavení funkcí ve fotoaparátu, ale stále se vám zdá, že tomu něco chybí? V tomto kurzu se naučíte používat pokročilé funkce fotoaparátu a pochopíte náročnější fotografické techniky tak, abyste vaše výtvory posunuly o stupeň výše k dokonalosti.

Komu je kurz určen?

Kurz je určen pro každého, kdo se již překlenul přes první krůčky fotografa. Pokud se chcete přihlásit na tento kurz, měl/a byste poměrně bez problému zvládat nastavení základních parametrů na svém fotoaparátu. Měl/a byste chápat "trojčlenku" clona, čas a ISO a rozumět tomu, co tyto parametry ovlivňují ve výsledné fotografii.

Co vás čeká?

Srozumitelným jazykem se dozvíte a pochopíte pokročilé nastavení digitální zrcadlovky. Půjdeme již do hloubky menu fotoaparátu. Vysvětlíme si náročnější kompoziční pravidla fotografie. Vyzkoušíte si i práci se světlem v ateliéru a složitější fotografické techniky v exteriéru (dle počasí).

Co na kurz potřebujete?

Vlastní zrcadlovku nebo jiný fotoaparát s možností nastavení základních hodnot jako clona, čas, ISO. Nabité akumulátory a paměťovou kartu.