Fotografování I.

Termíny a ceny

Rádi fotografujete, ale často vám připadá, že si foťák dělá, co chce? Rádi byste pokročili a zjistili jak fotoaparát přemýšlí a chtěli byste mu občas do toho také mluvit? V tomto kurzu se naučíte základy ovládání a operace s funkcemi vašeho fotoaparátu, jako je kompozice, práce se světlem apod.

Komu je kurz určen?

Kurz je určen pro všechny začínající a mírně pokročilé nadšence fotografování. Je vhodný pro všechny, kteří již mají nebo si právě pořídili novou zrcadlovku či kompaktní fotoaparát, kde je možné nastavit funkce jako je clona, čas, ISO a chtějí proniknout do jejich ovládání.

Co vás čeká?

Naučíte se vyvarovat se nejčastějším chybám při fotografování. Srozumitelným jazykem se dozvíte, jaké jsou důležité funkce na vašem fotoaparátu a naopak, na které raději zapomenout. Pochopíte vazbu a smysl některých důležitých termínů ve fotografování a naučíte se je prakticky použít zejména v případech, kdy automatika selhává nebo si již neví rady.

Co na kurz potřebujete?

Vlastní zrcadlovku nebo jiný fotoaparát s možností nastavení základních hodnot jako clona, čas, ISO. Nabité akumulátory a paměťovou kartu.