FOTOGRAFOVÁNÍ I
Kurz je určen pro opravdové začátečníky a mírně pokročilé nadšence fotografování. Je vhodný pro všechny, kteří již mají nebo si právě pořídili novou zrcadlovku či kompaktní fotoaparát, kde je možné nastavit funkce jako je clona, čas, ISO a chtějí proniknout do jejich ovládání.
 den konání
volno
 

FOTOGRAFOVÁNÍ II
Pokračování kurzu FOTOGRAFOVÁNÍ I vás naučí pokročilejší techniky focení. Pokud zvládáte ovládat váš foťák a umíte používat čas, clonu, ISO a chcete se se svou tvorbou posunout dál, je tento kurz určep pro vás.
 den konání
volno
 

ZRCADLOVKA NIKON
Jedná se o stejný kurzy jako FOTOGRAFOVÁNÍ I avšak pouze pro vlastníky zrcadlovky Nikon. Je určen pro začátečníky, kteří se chtějí naučit ovládat svůj foťák a konečně mít ostré a správně komponované snímky.
 den konání
volno
 

ZÁKLADY ÚPRAV FOTEK
Na tomto kurzu se prakticky seznámíte se základy postprocesu u digitální fotografie. Ujasníte si, který program na úpravu fotek je pro vás ten nejvhodnější. Ukážeme si práci v nejlepších a nejdostupnějších programech. Vysvětlíme si zda je lepší fotit do formátu JPEG nebo RAW.
 den konání
volno
 

ZRCADLOVKA CANON
Jedná se o stejný kurzy jako FOTOGRAFOVÁNÍ I avšak pouze pro vlastníky zrcadlovky Canon. Je určen pro začátečníky, kteří se chtějí naučit ovládat svůj foťák a konečně mít ostré a správně komponované snímky.
 den konání
volno
 

NOČNÍ PRAHA
Také vás fascinují noční záběry navíc ze zákoutí nádherné Prahy? Přijďte na nás kurz noční fotografie a zkuste si, že to nejsou žádná kouzla. Že každá zrcadlovka nebo vyspělý kompakt dokáže tyto záběry pořídit. Jde jen o to znát pár fíglů a triků, které vám prozradí naši profesionální fotografové a lektoři.
 den konání
volno
 

KOUZLO FOTOKOMORY
Schází vám vůně vývojky a ustalovače? Marně vzpomínáte na dobu, kdy jste si sami vyvolávali černobílé fotografie? Nebo jste o fotokomoře, kde svítí červené světlo a černobílé fotografie jen pomalu vystupují z mokré lázně jen slyšeli a rádi byste si tento proces zažili na vlastní kůži?
 den konání
volno
 

PORTRÉT
 den konání
volno
 

ATELIÉR
Láká vás představa vyzkoušet si práci v profesionálním fotoateliéru? Rádi byste si zkusili nasvítit scénu tak, aby byl výsledek dokonalý? Uvažujete o koupi zábleskových ateliérových světel, ale rádi byste si je nejdříve vyzkoušeli? Pak je přesně pro vás tento náš kurz.
 den konání
volno
 

 

  • "Na tomto kurzu jsem byla včera, a nedokážu ani vyslovit, jak jsem byla spokojená. Velice TRPĚLIVÝ fotograf, který nám všem vysvětloval, co a jak. Bylo moc hezké ho poslouchat, a učit se těm věcem. Už se moc těším na další kurz !!!! Kdybych mohla, těch * dám 10."
  • "Lektor byl výborný, vysvětloval velice srozumitelně, trpělivě a hlavně "polopaticky" pro všechny, kdo se zrcadlovkami teprve začínají, nebo neumí plně využívat jejich přednosti. Přednáška byla prokládána praktickými nácviky, takže jsme předávané informace lépe vstřebávali. Na kurzu nás bylo 8, což byl asi optimální počet. Po celou dobu tu byla příjemná atmosféra v příjemném prostředí. Doporučuji dalším případným zájemcům. Obdržel jsem kurz jako dárek, a byl jsem plně spokojen. Počítám s tím, že na podzim se přihlásím u tohoto studia do dalšího kurzu. Vladimír V., Trutnov"
  • "Skvěle strávený den, příjemné a ochotné vedení během celého kurzu, určitě vhodné a užitečné pro ty, kteří si pořídili zrcadlovku a nechtějí už fotit jen na automatickou volbu. Vřele doporučuji!!"
  • "Vynikající! Pan lektor dokázal dokonce i mně vysvětlit technické parametry a souvislosti mezi clonou, časem, ISO atd."
  • "Celkový přístup k zákazníkovi. Vše bylo na profi úrovni. Milé a příjemné vystupování."